Twee kavels zijn door De Inlijsteraar beschikbaar gesteld

In 2014 heeft de 55e Kwakelse Veiling plaatsgevonden op de zaterdagen 25 oktober en 1 november.
Afbeelding invoegen
De 1e avond bracht de veiling € 22.812,- op en de 2e avond is er voor € 32.079,- verhandeld onder de bezoekers.
Per avond gingen ruim 300 kavels onder de hamer van veilingmeesters Mathijs en Arnout.
De opbrengst van de veiling gaat in zijn geheel naar het Kwakelse verenigingsleven.

Lijstenmakerij & Restauratieatelier De Inlijsteraar droeg met twee kavels, bestaande uit mooi ingelijste spiegels, bij aan deze veiling.

Afbeelding invoegen  Afbeelding invoegen