Meerdere kavels aangebracht voor De Kwakelse Veiling
In het Noord-Hollandse dorp De Kwakel wordt al sinds 1960 De Kwakelse Veiling gehouden. Een begrip voor een ieder die in deze omgeving werkt en/of woont.
De veiling heeft dit jaar op 31 oktober en 7 november plaatsgevonden en heeft op de 1e veilingavond € 25.912,- en op de 2e avond
€ 35.656,- opgebracht. De totale opbrengst van € 61.577,- gaat gebruikt worden om verenigingen en instellingen die op kerkelijk, sociaal, cultureel en sport gebied werkzaam zijn binnen de Kwakelse gemeenschap financieel te ondersteunen.
Kavels die door De Inlijsteraar beschikbaar zijn gesteld:
Nr. | Kavel |
516 | 1 Schoolbord |
521 | 1 Jeu de boules-spel |
525 | 2 Sierborden voor aan de muur en 1 kinderschilderij "kikker" |
531 | 1 Schoolbord |
560 | 1 Ingelijste gewassen pentekening uit ca. 1785 "Thamen ad Amstel" van H. Tavenier |
601 | 1 Ingelijste gewassen pentekening uit 1729 "Thamerkerk" |
637 | 1 Vijfluik modern schilderij |
657 | 1 Ingelijste gewassen pentekening uit 1781 "Uithoorn na den brand" |
699 | 1 Ingelijste gewassen pentekening uit 1673 "Zijdelmeer" van B. Klotz |
755 | 1 Ingelijste gewassen pentekening uit de 18e eeuw "Mennonietenbuurt" |
773 | 1 Nieuwe kap-/verstekzaag |
777 | 1 Ingelijste gravure naar tekening C. Pronk uit ca. 1750 "Thamen aan den Amstel" |