Meerdere kavels aangebracht voor De Kwakelse Veiling

In het Noord-Hollandse dorp De Kwakel wordt al sinds 1960 De Kwakelse Veiling gehouden. Een begrip voor een ieder die in deze omgeving werkt en/of woont.

De veiling heeft dit jaar op 31 oktober en 7 november plaatsgevonden en heeft op de 1e veilingavond € 25.912,- en op de 2e avond
€ 35.656,- opgebracht. De totale opbrengst van € 61.577,- gaat gebruikt worden om verenigingen en instellingen die op kerkelijk, sociaal, cultureel en sport gebied werkzaam zijn binnen de Kwakelse gemeenschap financieel te ondersteunen.
 Afbeelding invoegen  Kinderveiling Kwakelse Veiling 2015  Afbeelding invoegen

Kavels die door De Inlijsteraar beschikbaar zijn gesteld:
Nr.  Kavel
516 1 Schoolbord
521 1 Jeu de boules-spel
525 2 Sierborden voor aan de muur en 1 kinderschilderij "kikker"
531 1 Schoolbord
560  1 Ingelijste gewassen pentekening uit ca. 1785 "Thamen ad Amstel" van H. Tavenier
601 1 Ingelijste gewassen pentekening uit 1729 "Thamerkerk"
637 1 Vijfluik modern schilderij
657 1 Ingelijste gewassen pentekening uit 1781 "Uithoorn na den brand"
699 1 Ingelijste gewassen pentekening uit 1673 "Zijdelmeer" van B. Klotz
755 1 Ingelijste gewassen pentekening uit de 18e eeuw "Mennonietenbuurt"
773 1 Nieuwe kap-/verstekzaag
777 1 Ingelijste gravure naar tekening C. Pronk uit ca. 1750 "Thamen aan den Amstel"